• Администратор/ка

Администратор/ка

к.к. Слънчев бряг
Тип : Предлага
Дата : 03.06.2022
Заетост : Сезонно
Настаняване : Да
Град : к.к. Слънчев бряг

Представяне

AQUA NEVIS CLUB HOTEL, четиризвезден хотел в к.к. Слънчев бряг, въввръзка с предстоящият сезон Лято 2022 търси да назначи опитни и амбициозниличности с мотивация за постигане на високи стандарти на длъжността„Администратор“.

Основни задължения на длъжността:
– Посрещане и настаняване на гостите на хотела;
– Регистрация и оказване на необходимото съдействие на гостите;
– Правилно и своевременно попълване на регистрите и точното записване наданните от документите за самоличност на регистрираните гости;
– Следене на графика за освобождаване на стаите;
– Начисляване, следене и приключване на сметки за основни и допълнителниуслуги;
– Изготвяне на отчети и отчитане на касова наличност;
– Поддържане на връзка и предоставяне на информация на останалите звена вхотела;
– Приемане на телефонни обаждания, заявки и информиране на гостите запредлаганите допълнителни услуги;

Изисквания към кандидатите:
– Владеене на английски език на много добро ниво.
– Опит на подобна позиция
– Опит с хотелски програмен продукт CLOCK Evolution;
– Отлична способност за тактично и любезно общуване, добри обноски, ентусиазъм,динамика;
– Умение за справяне едновременно с разнообразни работни задачи, степенувани поважност;

Ние предлагаме:
– ТД и СО
– Фирмено обучение;
– Много добро заплащане;
– Квартира/транспорт, униформа и изхранване по време на смяна;
– Работа в млад и динамичен екип;

Ако желаете да се присъедините към нашият екип и отговаряте на посоченитеизисквания, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено зацелите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита наличните данни. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Хотел Аква Невис, Слънчевбряг – привлича гости от всички националности. Първият в България “splashhotel”, с директен достъп на гостите на хотела до Екшън Аквапарк, Слънчев бряг.

www.aquanevis.bg

Profile Picture
Radina Group
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top