• Кинезитерапевт

Кинезитерапевт

ул. Германея 38
Тип : Предлага
Дата : 11.08.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : ул. Германея 38

Представяне

КИНЕЗИТЕРАПЕВТ
Четиризвезден хотел „Петте Елемента” е част от щастливото семейство на Рила Мегатур ООД. Хотелът се намира в центъра на гр. Сапарева Баня и предлага условия за уединение, почивка, активен туризъм и забавление.
Във връзка с развиващия се СПА и балнео център към хотела търсим да назначим КИНЕЗИТЕРАПЕВТ.

Вашите задължения:
– Извършване на белнео-лечебни процедури;
– Извършване на физиотерапевтични процедури;
– Работа със специализирано оборудване и в хидромасажни вани;
– Извършване на масажи и терапии на тяло и лице с козметични и натурални продукти.

Нашето предложение:
– Работа в нов, модерно оборудван СПА и балнео център;
– Работно облекло;
– Дългосрочен трудов ангажимент;
– Възможност за плаващ работен график;
– Подсигурено хранене по време на работа;
– Възможност за настаняване.

Какво е необходимо:
– Завършено образование в областта, документ за правоспособност;
– Коректност, точност и прецизност;
– Колегиалност и лоялност;
– Опит по специалността е предимство.

Profile Picture
Rila Megatour
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top