• МЕНИДЖЪР РЕСТОРАНТ

МЕНИДЖЪР РЕСТОРАНТ

София, пл. Народно събрание 4
Тип : Предлага
Дата : 03.08.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Не
Град : София, пл. Народно събрание 4

Представяне

Най-новият ресторант в София отваря врати в сърцето на града, на емблематичния площад Народно събрание!  Нашата концепция е модерна и креативна кухня, съчетаваща световни кулинарни тенденции и местни вкусове, в изключителна атмосфера с елегантен дизайн,  невероятна целогодишна градина с гледка към  катедралата „Свети Александър Невски“ и Парламента и, разбира се, персонална грижа за всеки клиент.

Стани част от това предизвикателство и донеси своя опит, познания и стил в управлението на ресторант, а ние ще ти осигурим най-добрите условия, за да успееш в изпълнената с много динамика и прекрасни моменти кариера на Мениджър ресторант!

ТВОИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ще включват:

Ръководи ежедневната работа на ресторанта за предоставяне на незабравимо преживяване на клиентите и спечелване на лоялни клиенти

Изготвя менюта съвместно с Главния готвач

Изготвя промоции и други събития с цел повишаване на приходите в ресторанта

Съвместно с отдел Продажби и Мениджър Храни и напитки работи по различни рекламни и маркетингови кампании и се грижи за социалните канали

Наема и обучава нови колеги за екипа на ресторанта

Управлява работата на ресторанта вечерта

ТВОИТЕ УМЕНИЯ

Ти имаш предишен опит в управление на ресторант и за теб доброто обслужване е приоритет

За теб комуникацията с клиенти е истинско удоволствие

Ти имаш лидерски умения за изграждане на чудесен екип

Ти си организиран, с фокус върху постагането на резултати

Владееш английски език

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

-вдъхновяваща работна среда, подкрепа при започване и през целия път, за да си успешен и да растеш с нас

-отлично заплащане, бонусна схема за постигнати резултати и ваучери за храна

-безплатна храна през работния ден и съблекални за служителите

-ваучери за такси

-униформи и тяхното пране/гладене в хотела

-онлайн платформа за обучения

Очакваме твоята кандидатура за едно вълнуващо начало @ nedyalka.peneva@ihg.com!

Profile Picture
InterContinental Sofia
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top