• Салонен управител / ОТЗ за работа в хотел

Салонен управител / ОТЗ за работа в хотел

Кранево
Тип : Предлага
Дата : 17.05.2022
Заетост : Сезонно
Настаняване : Не
Град : Кранево

Представяне

Петзвездният комплекс „Термавилидж’ в к.с.Кранево търси да назначи за предстоящия летен сезон Салонен управител за Бюфетен Ресторант “Ла Меню“

ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
– Завършено висше образование;
– Минимум 2 години опит за съответната длъжност;
– Много добро владеене на руски и английски език;
– Много добри компютърни умения – Ms Office; хотелска програма Clock Evolution;
– Инициативност, креативност и отговорност;
– Умения за мотивация и организиране на екип; предимство ще е ако кандидатът се представи със собствен екип;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
– Отговаря за координацията на всички фази при посрещане, настаняване и изхранване на гостите на хотела в Бюфетния ресторант.
– Координира тези дейности на дневна база, съвместно с Мениджър Хранене и Главен Готвач.;
– Съдейства на клиентите;
– Следи за ежедневната финансова отчетност и движение на наличността;
– Предлага и следи Промоционалните оферти в отдела.
– Работа с HACCP
– Зелен Сертификат

ПРЕДЛАГАМЕ:
– Сезонен ангажимент с опция за целогодишно сътрудниество.;
– Отлични условия на работа ;
– Мотивиращо заплащане, в зависимост от вашата квалификация и опит, ТД, СО.

Profile Picture
Therma Village
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top