• Спасител – морски плаж за работа в гр. Кранево

Спасител – морски плаж за работа в гр. Кранево

Кранево
Тип : Предлага
Дата : 17.05.2022
Заетост : Сезонно
Настаняване : Не
Град : Кранево

Представяне

Спасител – морски плаж
За сезон 2022 Курортен комплекс Therma Village търси отговорен професионалист за позицията Спасител, морски плаж.

Основни задължения и отговорности:
-Наблюдава непрекъснато по време на дежурство лицата, намиращи се във водата в поверения му за охрана район и има постоянна готовност за предприемане на спасителна акция;
-Извършва спасителна акция при инцидент във водата и оказва първа помощ до пристигане на медицински специалист;
-Проверява годността на спасителните съоръжения и състоянието на дъното в зоната на спасяване преди постъпване на дежурство;
-Работи за предотвратяване на водни инциденти;
-Поддържа физическата си подготовка и професионалните си умения на необходимата степен за извършване на спасителни акции;
-При обхождане по брега на наблюдаваната акватория носи спасителен буй;
-Води дневник на спасителния пост, в който се отбелязват дежурствата, почивките, хидрометеорологичните условия и инцидентите през деня.
-В района на действие спасителят оказва помощ на пострадал намиращ се на водната повърхност или на дъното на водната площ съгласно Чл. 17(3) от НАРЕДБА за водноспасителната дейност и обезопасяването на водните площи и басейните за обществено ползване;
-Означава дънните ями, теченията и други опасности с червени плаващи знаци;
-При инцидент на съседен спасителен пост уведомява незабавно дежурният реанимационен пункт по радиостанция или телефон докато колегите му провеждат спасителната акция;
-Носи утвърденото униформено облекло и фирмени отличителни знаци;

Основни изисквания за длъжността:

-Кандидатите да имат навършени 18 години
-свидетелство за воден спасител;
-средно образование;
-заверен за настоящият сезон личен талон на водния спасител с направен медицински преглед;
– физическа издържливост;
-комуникативност, умение за работа в екип.
– владеене на чужди езици е предимство.

Ние предлагаме:
– възможност за професионална реализация
– много добро възнаграждение
– осигурен транспорт или настаняване.
– храна по време на работа;

Profile Picture
Therma Village
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top