• Специалист Физикална и рехабилитационна медицина

Специалист Физикална и рехабилитационна медицина

Сума : 2,000.00 лв
Тип : Предлага
Дата : 03.09.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да

Представяне

Лекар Специалност Физикална и рехабилитационна медицина
Четиризвезден хотел „Петте Елемента” е част от щастливото семейство на Рила Мегатур ООД. Хотелът се намира в центъра на гр. Сапарева Баня и предлага условия за уединение, почивка, активен туризъм и забавление.

Вашите задължения:
– Преглед и консултация на гости на хотела и предписване на подходящи спа процедури ;
– Изготвяне на индивидуални програми за рехабилитация;
– Проследяване за правилното изпълнение на предписаните процедури и ефекта от тях

Нашето предложение:
– Работа в нов, модерно оборудван център;
– Работно облекло;
– Дългосрочен трудов ангажимент;
– Възможност за плаващ работен график;
– Осигурено хранене по време на работа и настаняване в града

Какво е необходимо:
– Завършено образование със специалност “Физикална и рехабилитационна медицина”;
– Коректност, точност и прецизност;
моля при интерес изпратете автобиография на gm@thefiveelementshotel.bg

Profile Picture
Rila Megatour
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top