• Управител на ресторант/ОТЗ

Управител на ресторант/ОТЗ

к.к. Слънчев Бряг
Тип : Предлага
Дата : 03.06.2022
Заетост : Сезонно
Настаняване : Да
Град : к.к. Слънчев Бряг

Представяне

Хотел Невис Ризорт в к.к. Слънчев Бряг търси да присъедини към екипа сиза сезон Лято 2022 – Управител на Ресторант / ОТЗ

Отговорности:
– Организира и координира цялостно работата в ресторанта;
– Изготвя работните графици на персонала;
– Отговаря за дейността на сервитьорите,пом.сервитьорите,барманите и за добротообслужване в ресторанта;
– Посреща и настанява гостите на ресторанта вежливо и експедитивно;
– Осъществява контакти с гостите и следи за тяхната удовлетвореност;
– Компетентно отговаря на въпроси от страна на гостите свързани с: менюто,напитките, вината и др.;
– Стриктно следи за хигиената на ресторанта,барове,кух.помещения, както и заличната хигиена на персонала;
– Извършва записвания на желаещите туристи да ползват услугите на тематичнитересторанти;
– Ръководи финансовата отчетност на ресторанта и следи за правилното й водене исвоевременно отчитане;
– Извършва ревизии на наличните продукти и напитки;
– Организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация вресторанта;
– Контролира спазването на изискванията за работа с касовите апарати ииздаваните касови бележки.

Изисквания:
– Опит като управител на ресторант минимум 2 сезона;
– Отлични комуникативни и организационни способности;
– Амбиция, мотивация и лидерски умения, гъвкавост, адаптивност и способност заработа в екип
– Висока работна дисциплина, сериозно и отговорно отношение към работния процес
– Компютърна грамотност;
– Отговаря за контрола и поддържането в безупречен търговски вид на заведениетоза хранене и баровете
– Владеене на английски език
– Компютърна грамотност – Word, Excel, Clock
– Познаване на правилата за сервиране на храни и напитки
– Мотивираност и стремеж към професионално усъвършенстване и израстване
Компанията предлага:
– Отлични условия за работа, приятна работна атмосфера
– Твърда базова заплата и допълнителни възнаграждения;
– Работа в динамична среда сред млад екип;
– Коректност в трудовите отношения, осигуровки;
– Възможност за ползване на квартира и транспорт

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарятна нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография със снимка.

Хотел Невис Ризорт, Слънчевбряг – ваканционният комплекс Невис Ризорт е разположен на площ от 50 декара –магическо късче земя, еднакво близо до морския плаж, склоновете на Старапланина и оживените улици на Слънчев бряг.

www.nevisresort.bg

Profile Picture
Radina Group
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top