• Relationship Manager

Relationship Manager

София
Тип : Предлага
Дата : 24.06.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Не
Град : София

Представяне

TravelLine Bulgaria търси RELATIONSHIP MANAGER

📊Ако Вие сте отговорен и лоялен човек с отлични комуникативни умения, владеете английски език и имате:

• интереси в областта на дигиталните решения и иновациите Ви вълнуват
• опит с работа с ключови партньори и поддържане на успешни партньорства
• положително отношение, фокусирано върху удовлетвореност на партньори
• отлична комютърна грамотност
• активна позиция и стремеж за развитие,
и искате да имате свобода и гъвкавост, ще се радваме да се запознаем и да обсъдим потенциални възможности за съвместна работа!

🌐 Ние сме компания, предлагаща high-tech cloud based решения, с над 8000 партньора по света и даваме нова реалност в управлението на онлайн продажбите за успешни хотелиери!

Основни задачи за изпълнение след проведено обучение:

1. поддържане на взаимоотношения с ключови партньори

2. осъществяване на интензивна комуникация и консултиране на хотелиери относно нови функционалности на high-tech решенията на TravelLine

3. бизнес анализи за увеличаване ефективността по зададени бизнес процеси

4. разработване на стратегии и професионални ключови препоръки и с помощта на Еxtranet, CRM програми

5. разширяване на клиентската база чрез upselling & cross-selling

🌐 Какво предлагаме ние:

• професионално отношение и развитие в сферата на вискотехнологични решения в хотелиерството

• възможностите за обучение и работа с решения, част от новата реалност за успешни хотелиери

• гъвкаво работно време, добро възнаграждение и договорни отношения съгласно българското законодателство

Ще се радваме да получим повече информация за Вас /актуално CV на български/английски език, и други материали по Ваша преценка, на welcome@travelline.bg.

Profile Picture
TravelLine Bulgaria
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top