Bgtourism.bg    Spatourism.bg    Jobs.bgtourism.bg    Destinations.bg
  • Главен готвач за вътрешно ведомствено заведение

Главен готвач за вътрешно ведомствено заведение

гр.Пазарджик ул.Царица Йоанна 29
Тип : Предлага
Дата : 09.05.2023
Заетост : Годишно
Град : гр.Пазарджик ул.Царица Йоанна 29

Представяне

Компанията търси да назначи „Главен готвач“ за вътрешно ведомствено заведение за хранене.

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Организира и ръководи работата на кухненския персонал във ведомствения стол;
Организира приготвянето на ястия от различни видове хранителни продукти по утвърдени рецепти и технологии;
Подготвя проект на седмично меню;
Контролира качеството, спазването на санитарно-хигиенните изисквания и на сроковете за годност на продуктите;
Познава нормативната уредба;

Ние Ви предлагаме:

– Постоянен трудов договор сключен с дружеството;
– Коректно и в срок изплащане на трудовото възнаграждение;
– 20 дни платен годишен отпуск;
– Ваучери за храна в размер на 60 лв./мес.;
– Допълнително здравно осигуряване

За контакти:

M: +359/888 070 554

E:  yordanka.rangelova@lacrima.bg

Profile Picture
Lodis Invest EOOD
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top