• Бутиков Спа хотел търси камериери

Бутиков Спа хотел търси камериери

Сапарева Баня
Тип : Предлага
Дата : 17.05.2022
Заетост : Сезонно
Настаняване : Не
Град : Сапарева Баня
ad type Работа предлага ad type

Ние сме Бутиков Спа хотел 103 (градуса) в град Сапарева Баня. Търсим енергични, положителни настроени хора да се присъединят към нашия екип. Открита е свободна позиция за камериер/камериерка.

Задължения:– извършва почистване на стаите за гости и общите части на хотела, подсигурява чистота и подреденост според утвърдените стандарти;– изпълнява допълнителни задачи, поставени от ръководителя;– поддържа високите стандарти за качество на хотела;-изпълнява и други дейности, свързани с дейността.

Изисквания:– организирана и отговорна личност с желание за работа в екип;– сръчност, находчивост, дисциплина;– желание за усвояване на нови знания и умения;

Нашето предложение:– отлични условия на работа;– конкурентно възнаграждение;– пълно работно време, работа на смени.

Profile Picture
spahotel103

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя