• Готвач студена/топла кухня

Готвач студена/топла кухня

Тип : Предлага
Дата : 18.08.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Не

Четиризвездният хотел Belchin Garden Spa & Wellness се е утвърдил като един от лидерите на туристическия пазар в България!

Хотелът е с капацитет до 100 места, разполага с открити и закрити минерални басейни, СПА център, ресторант 120 места, открита градина с 80 места, лятно барбекю и пицария с 60 места.

Намираме се на 40 км. от София и 18 км. от Боровец, което ни прави желана и любима дестинация през всичките сезони.

• Опит на подобна позиция е предимство – мин. 2 години трудов стаж

• Сръчен, честен и лоялен човек

• Организираност, комуникативност и умение за работа в екип

Задължения, характеризиращи длъжността:

• Участва във всички операции по първична обработка на продуктите за ястия в „топла“ и „студена“ кухня

• Следи за спазване на технологичните режими за първична обработка на продуктите

• Извършва хигиенизиране на помещенията в кухненския блок, хладилните и складовите помещения, машините, съоръженията и посудата

• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата

Ние предлагаме:

• Постоянен трудов договор на пълно работно време

• Много добри условия за работа

• Конкурентно и редовно заплащане

• Целогодишна заетост

• Работа на смени

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография и актуална снимка на имейл адрес: manager@belchin-garden.com

Телефон за връзка с работодателя: +359877503737

С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване на интервю

Profile Picture
Belchin Garden Spa & Wellness

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя