• Камериери
  • Камериери
  • Камериери

Камериери

Паничище
Тип : Предлага
Дата : 08.06.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Паничище

Представяне

Основни задължения:

Подсигурява чистота и подреденост на стаите за гости по установени стандарти на хотела.

• Почиства и поддържа чистота в стаите за гости
• Подменя спалното бельо,хавлии и консумативи в хотелските стаи и бани
• Следи за изправността на уреди и санитарни съоражения и докладва при повреди в стаите
• Поддържа подреденост и чистота в стаите за бельо и консумативи,камериерската си количка,прахосмукачка и други инструменти за работа
• Предава забравени вещи на гости според процедура „Загубени и намерени вещи“

Какво търсим?

• Позицията изисква сръчност и отговорност към работата
• Коректно и прецизно изпълнение на възложените задачи
• Добри комуникативни умения
• Прилежен вид и позитивно отношение към гости,колеги и ръководители

Profile Picture
Hotel Alpin 103

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя