• Масажисти

Масажисти

Паничище
Тип : Предлага
Дата : 25.11.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Паничище

Във връзка с предстоящо откриване на нов обект в к.к. Паничище разполагаме със свободна позиция за терапевт в Спа центъра търсим амбициозен човек, който да се присъедини към нас.

Задължения:
– изпълнява различните видове масажи, процедури и терапии, включени в спа менюто;
– консултира гостите при избор на видовете масажи, терапии и процедури – продукти, продължителност, техники;
 – умее да работи с професионално оборудване;
 – подготвя помещенията и оборудването за процедури;
-изпълнява и други дейности, свързани с дейността.

Изисквания:

– професионален опит в областта – минимум 1 година;
– владеене на техники за различните видове масажи и терапии;
– отлични умения за комуникация;
– мотивирана личност с желание за работа в екип и стремеж към постоянно усъвършенстване;- дискретност, отговорност;
– добро владеене на английски език е предимство.
-познания в козметичните процедури е голям плюс.

Нашето предложение:
– отлични условия на работа;
– конкурентно възнаграждение, обвързано с резултати;
– пълно работно време, работа на смени.

тел. за връзка : 0882 103 103

 office@spahotel103.bg

Profile Picture
Hotel 103 View

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя