• Портиер

Портиер

Поморие
Тип : Предлага
Дата : 03.08.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Поморие

Сейнт Джордж Хотел – Медикъл СПА търси да назначиза Портиер за отдел Рецeпция;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

– Посреща гостите на хотела;
– Помага за багажа на гостите при настаняване инапускане на хотела;
– Дава информация и насочва гостите към търсенитеот тях услуги и обекти в и извън хотела;
– При необходимост съдейства на администратора зацялостното обслужване на гостите на хотела;
– Комуникира с персонала от другите звена в хотела;
– Контролира паркирането на коли пред хотела;
– Изпълнява други конкретно възложени задачи,свързани с длъжността;

ИЗИСКВАНИЯ:

– Диплома за завършено средно образование;
– Отлична българска езикова грамотност;
– Владеене на английски език – комуникативно ниво.
– Комуникативност и умение за работа в екип;
– Отговорно отношение към работния процес;
– Приветливост, любезност и отзивчивост към всекиклиент;
– Изряден външен вид;
– Опит на такава позиция и владеене на руски езикса предимства при кандидатстване;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

– Целогодишна работа в стабилна и коректна семейнакомпания;
– Реален професионален трудов договор;
– Работно време по график спрямо сезонността;
– Заплащане и осигуровки върху брутната сума;
– Приятна работна атмосфера с дългогишен екип отопитни и професионални кадри;

ННЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

– Автобиография;
– Актуална снимка;
– Tелефонен номер за обратна връзка.

Първоначалния подбор ще бъде извършен подокументи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни предоставени от Вас, са защитени посмисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Лице за контакт:
Антон Тръпков
0887346925

Месторабота: Поморие

Profile Picture
St. George Hotel and Medical Spa

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя