• САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ/САЛОННА УПРАВИТЕЛКА

САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ/САЛОННА УПРАВИТЕЛКА

Паничище
Тип : Предлага
Дата : 16.11.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Паничище

Във връзка с предстоящото откриване на 103 View Спа хотел в курорт Паничище търсим енергични, положителни настроени хора да се присъединят към нашия екип.

Открита е свободна позиция за салонен управител/управителка на Ресторант.

Задължения:

– Организира посрещането, настаняването, обслужването и изпращането на клиентите на заведението;

– Отговаря за качеството на обслужването в търговската зала;

– Носи отговорност за направените основателни рекламации, свързани с организацията на обслужването;

– Съставя съвместно с управителя график за работата на сервитьорите и барманите и следи за изпълнението му;

– Контролира работата на сервитьорите и барманите за спазване правилата за сервиране и точното обслужване на клиентите;

– Контролира чистотата и реда в търговската зала;

– Договаря, организира и ръководи банкети, приеми и специални поръчки на клиентите;

– Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:

-Образование- средно професионално по специалността или притежава документ за професионална квалификация;

– Стаж минимум 1 година в заведение за обществено хранене;

– Притежава висока мотивация за работа и желание за работа в млад и ентусиазиран екип;

– Говори поне един чужд език.

Нашето предложение:

– Отлични условия на работа;

– Конкурентно възнаграждение, обвързано с резултатите;

– Пълно работно време, работа на смени;

– Възможност за осигуряване на настаняване.

Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените  за интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Profile Picture
Hotel 103 View

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя