• Служител в отдел резервации

Служител в отдел резервации

Тип : Предлага
Дата : 21.03.2024
Заетост : Годишно
Настаняване : Да

Работното място е хотел Dreams Sunny Beach Resort&Spa през летните месеци

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Приемане и обработване на информацията като запитвания и резервации, постъпваща от партньори – туроператори и туристически агенции

• въвеждане на резервации в хотелския софтуер за един от 4те хотела: Alua Helios Bay, Alua Helios Beach, Dreams Sunny Beach, Secrets Sunny Beach

• Ежедневен контакт с туроператори и партньори на тема резервации

• Отговаря на запитвания за резервации от крайни клиенти

• Подпомагаме дейността на фронт офис мениджър във връзка с уточняване на условия по резервации и типове настаняване

• Ежедневна комуникация с Revenue Мanager и Sales Manager

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

• Образование в сферата на туризма;

• Добро ниво английски език

• Притежава много добри умения за комуникация

• Умение за работа в екип

Работно време: от май до септември, 6 дневна работна седмица, от октомври до април – 5 дневна работна седмица с възможност за home office

Ще считаме за предимство –опит със софтуер за хотелско настаняване и опит на сходна позиция във фирма с няколко хотела.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Обучение;

• Заплащане, съобразено с опита и личната мотивация на кандидата;

• Професионална реализация в международна хотелиерска верига;

• Придобиване на квалифицирани знания и умения;

• Приятелска работна атмосфера.

Телефон за връзка в работодателя: +359 887 100465

Profile Picture
Terra Way Investment Group LTD

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя