Bgtourism.bg    Spatourism.bg    Jobs.bgtourism.bg    Destinations.bg
  • Старши/а камериер/ка

Старши/а камериер/ка

Пампорово
Тип : Предлага
Дата : 07.06.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Пампорово

Представяне

Комплекс „Камелия“- Пампорово търси да назначи на ЦЕЛОГОДИШНА позиция – Старши/а Камериер/ка.

Основни задължения и отговорности:

* Постига високо качество на чистота и обслужване, чрез познаване и изпълняване на фирмените правила, стандартите за почистване на стаите и общи площи, като гарантира , че те са чисти и добре подредени;
* Осъществява непрекъснат контакт с останалите звена в комплекса с оглед на качествено обслужване на гостите;
* Планира графика на камериерките ежедневно
* Поддържа контрол на поверения инвентар и ръководи и следи за правилното водене на документацията на отдела;
* Контролира дейността на звено „Хотелско домакинство“
* Комуникира с отговорника на пералнята за пране на бельо. Наблюдава сортирането на замърсеното бельо и получаването на чисто бельо.
* Поддържа чисто и организирано работно пространство, включващо спално бельо, колички за домакинска работа и офис.
* Работи в тясно сътрудничество с персонала на рецепция и персонала по поддръжката, за да се гарантира, че помещенията и обществените помещения не се използват, освен ако не са добре почистени.
* Извършва ежедневни огледи на общите помещения, с цел да установи дали са почистени и в добър вид .

Изисквания за заемане на длъжността:

*Образование – минимум средно и професионален опит на същата позиция или сходна позиция в туризма.
* Умение да определя приоритети и планира действия, ориентирани към детайлите
* Висока обща и професионална култура
* Владеенето на руски и английски език е предимство;
* Умения да следва указания и спазва одобрените срокове;
* Организационни и лидерски умения;
* Умение за самостоятелно и професионално справяне с поставени задачи;
* Умение да определя приоритети и планира действия, ориентиран към детайлите;
* Отлични комуникативни умения;
* Умение да подготвя и мотивира екипа си за постигането на поставените цели;
* Конфиденциален, добре организиран, бързо адаптивен;

Ние предлагаме:

*Отлична работна среда в голям професионален екип ;
*Високо заплащане съобразено с опита и личната мотивация;
*Трудов договор и социален пакет;
*Осигурено настаняване или поемане на разходите за транспорт.

Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания, имате мотивация и желание за работа, моля изпратете ни подробна автобиография. Ще се радваме да станете част от нашия екип. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Profile Picture
Hotel Kamelia
Работодател

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top