• Front Office Host in a Boutique Hotel

Front Office Host in a Boutique Hotel

Пловдив, ул. Отец Паисий 13
Сума : 1 600.00 лв
Тип : Предлага
Дата : 24.08.2022
Заетост : Годишно
Настаняване : Не
Град : Пловдив, ул. Отец Паисий 13

Разположен на крачка от Главната улица на Пловдив, новооткритият бутиков хотел Вила Флавия ще сподели уникална атмосфера и хилядолетна история! В основите на сградата са съхранени руини на римски терми. Стаите и апартаментите са общо 14. Хотелът предлага и панорамна тераса, лоби бар и градина, подходящи за срещи и събития.
– Ако обичате да работите с хора и за хора.

– Ако сте мултифункционални и търсите динамична работа в сплотен екип на неповторимо място с душа.

– Ако сте готови да се грижите преживяването, което нашият хотел предлага, да се случва.

– Ако имате интерес към културата на град Пловдив.

– Ако търсите работно място, на което сте част от семейството, а не просто служител, свържете се с нас и нека разберем дали сте човекът, когото търсим и дали това е Вашето място.

ИЗИСКВАНИЯ:
– Опит на подобна позиция в хотелиерството е задължителен;
– Познаване на хотелска програма Clock;
– Отлична грамотност и владеене на български език – писмено и говоримо;
– Задължително владене и добрата комуникация на английски език – писмено и говоримо. Наличие на втори език ще се счита като предимство;
– Завършено средно или висше образование по туризъм/ресторантьорство ще се смята за предимство;
– Компютърна грамотност на работно ниво.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
– Актуално възнаграждение и бонуси, адаптирано спрямо личностните и професионални качества и резултати (посоченото в обявата заплащане е нетна ориентировъчна и може да варира).
– Работа на смени по график в интервала между 7:00 и 23:00 според заетостта в хотела;
– Целогодишна заетост на трудов договор с осигуровки;
Допълнително заплащане за положен извънреден труд;

– Коректно отношение;
– Карта за градски транспорт;
– Униформено облекло;
– Осигурени отлични условия на труд в чисто нова база с внимание към детайлите и съвременни технологии, облекчаващи работата;
– Коректна фирма с отговорно отношение;
– Приятна работна атмосфера в сплотен екип.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

– Посреща, регистрира и настанява гостите на хотела;
– Приема и своевременно въвежда получените резервации за хотелско настаняване;
– Приема плащания, издава документи за тях и отговаря за касовата наличност;
– Успешно предлага и резервира допълнителни услуги;
– Участва в обслужването на гостите по време на закуска, когато е първа смяна;
– При необходимост осъществява продажби  на лоби бара в непосредствена близост до рецепция;
– Знае и умее да спазва високи стандарти в обслужването; проявява внимание и максимална загриженост към гостите на хотела – настоящи и потенциални; съдейства им с полезна информация и спомага колективно за един незабравим престой;
– Представя на заинтересованите гости при определени правила римските разкопки;
– Решава възникнали трудности на гостите и проследява за резултата, доколкото е в компетенциите;
– Следи за работата на камериерката, когато е на смяна;
– Изготвя и изпраща всички необходими справки, подготвя и предава рецепция за безпроблемната работа на следващата смяна;

– Работи в екип заедно с другите колеги, за да се осигури безпроблемен престой на гостите в хотела.

При интерес моля изпратете Вашата автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените кандидати по документи.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Телефон за контакт: 0889447744

v.babikova@icloud.com

Profile Picture
Villa Flavia

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя