Националният борд по туризъм организира конференция “Туризъм. Природа. Иновации” на 21 април
София. Сдружение “Национален борд по туризъм” организира конференция “Туризъм. Природа. Иновации” на 21 април, вторник, съобщиха от организацията. Събитието ще се проведе от 10.30 до 13.30 ч. в зала “...








