• Рецепционист

Рецепционист

к.к. Белчин бани, общ. Самоков
Тип : Предлага
Дата : 11.07.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : к.к. Белчин бани, общ. Самоков

Четиризвездният хотел Belchin Garden Spa & Wellness се е утвърдил като един от лидерите на туристическия пазар в България!

Хотелът е с капацитет до 100 места, разполага с открити и закрити минерални басейни, СПА център, ресторант 120 места, открита градина с 80 места, лятно барбекю и пицария с 60 места.

Намираме се на 40 км. от София и 18 км. от Боровец, което ни прави желана и любима дестинация през всичките сезони.

Ако имате желание да работите в компания с утвърдени стандарти, да станете част от истинския и висококачествен туризъм в България, да придобиете професионални умения в сферата на хотелиерството и да получите реален шанс за кариерно развитие – станете част от нашия екип!

В момента търсим да назначим рецепционист/ка за постоянна работа

Изисквания:

• Образование – висше или колеж

• Владеенето на чужд език е предимство

• Добра компютърна грамотност;

• Опит на подобна позиция е предимство

• Усмихната, лъчезарна, енергична и любезна с клиентите личност

• Организираност и умение за работа в екип

• Умение за спазване на фирмени стандарти

Задължения, характеризиращи длъжността:

• Посреща, настанява и изпраща гостите на хотела

• Изпълнява текущите задачи на рецепция, осигурявайки качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените корпоративни стандарти

• Води сметките на гостите за предоставени основни и допълнителни услуги и ги приключва при поискване

• Отговаря на запитвания относно услугите, които хотелът предлага, приема и обработва резервации

• Обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетността на рецепция

• Работа с хотелски софтуер „Елтур 95“

Ние предлагаме:

• Постоянен трудов договор на пълно работно време

• Много добри условия за работа

• Конкурентно и редовно заплащане

• Целогодишна заетост

• Работа на смени

• Осигурен транспорт от и до работно място

• Осигурена храна по време на работа

• Униформено облекло

Ако проявявате интерес, изпратете своята автобиография и актуална снимка на имейл адрес: manager@belchin-garden.com

Телефон за връзка с работодателя: +359877503737

С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване на интервю

Profile Picture
Belchin Garden Spa & Wellness

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя