• Сервитьор/сервитьорка

Сервитьор/сервитьорка

Тип : Предлага
Дата : 06.07.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Не

Във връзка с предстоящото откриване на Бутиков Спа хотел в к.к. Паничище търсим енергични, положително настроени хора, за да се присъединят към нашия екип.

Задължения:

-посреща, настанява и изпраща гостите на ресторанта;

-познава менюто и стандартите на предлагането на асортимента в обекта;

-сервира и отсервира при спазване на стандартите за дейността;

-осигурява качествено и бързо обслужване на гостите, проявява грижа и дискретност;

-поддържа изрядно чисто и подредено работното си място;

-работи с ресторантски програмен продукт .

Изисквания:

-образование – средно специално

-притежава висока мотивация за работа и желание за работа в млад и ентусиазиран екип;

-опитът на съответната позиция е препоръчителен, но не е задължителен

Нашето предложение:

-отлични условия на работа;

-конкурентно възнаграждение, свързано с резултатите;

-пълно работно време, работа на смени.

Телефон за връзка: 0882/103 103

Profile Picture
Hotel 103 View

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя