Bgtourism.bg    Spatourism.bg    Jobs.bgtourism.bg    Destinations.bg
  • Сладкар

Сладкар

Тип : Предлага
Дата : 18.08.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Да

Представяне

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал, с присъствие от над 140 офиса в 35 държави. Antal има силно присъствие на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш клиент, един от най-разпознаваемите и доказали своето качество на обслужване и услуги СПА хотели в региона на Разлог и Банско, търсим талантлив и креативен Сладкар

Ако имате страст към сладкарството и желание да впечатлявате с вкусни творения, присъединете се към екипа на нашия клиент и се включете в създаването на вълшебни десерти за гостите на хотела.

Основни отговорности:

•  Приготвяне на разнообразни сладкарски изделия, като торти, пайове, сладоледи и други, спазвайки стандартите за високо качество на хотела.

•  Създаване на изящни декорации и украси, които да придават уникален вид на всяко изделие.

•  Отговорност за следене на запасите от съставки и съдействие при поръчването им.

•  Сътрудничество с други членове на екипа и Главния готвач.

•  Поддържане на чистота и подредба в кухнята, спазвайки високи стандарти за хигиена и безопасност.

Изисквания за позицията:

•  Минимум 1 година предишен опит в сладкарството.

•  Креативен подход в съчетанието на вкусовете и декорациите.

•  Отговорност и добри комуникационни умения, необходими за работата в екип.

•  Познаване новостите в диетологията.

•  Знание за хигиенните стандарти и практики в хранителната индустрия.

•  Познаване системата НАССР и прилагането й в практиката.

Нашият клиент предлага дългосрочна работа на трудов договор, с отлични условия в мотивиран и сплотен екип. Клиентът ни осигурява конкурентно възнаграждение, настаняване, транспорт, храна, работно облекло и ангажираност към вашата мотивация и постижения в работата.

Ако сте готови да се впуснете във вкусното приключение на хотелското сладкарство, направете своята кандидатура, като изпратите своята автобиография на jobs.bulgaria@antal.com можете да приложите снимки на вашите сладкарски шедьоври. Вашето умение да превърнете обикновените съставки в сладки изкушения ще бъде оценено високо в екипа на нашия клиент!

Ако имате въпроси, можете да се обадите на 0886 25 25 76. Кандидатстването се извършва само по електронна поща!

Оценяваме всички кандидатури, но ще се свържем само с избраните за интервю кандидати.

Забележка:

Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности.

Лиценз №:3529/25.5.2023г.

Profile Picture
Antal International
Individual

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top