Bgtourism.bg    Spatourism.bg    Jobs.bgtourism.bg    Destinations.bg
  • Хотел Ив – Велинград търси да назначи ГОТВАЧ / КА

Хотел Ив – Велинград търси да назначи ГОТВАЧ / КА

Тип : Предлага
Дата : 17.06.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Не

Представяне

Семеен Хотел Ив – Велинград търси да назначи ГОТВАЧ / КА топла кухня.

Изисквания към кандидата:

– Изисква се опит на подобна позиция;

– Желание за работа самостоятелно в малък семеен хотел. Ресторанта е с капацитет 40 места.

Отговорности:

– Подготвя и издава закуска за гостите в хотела.;

– Подготвя и издава обяд. Супи и ястия от Българската национална кухня.;

– При необходимост работи на свободна консумация.

Работно време:

– 6 дневна работна седмица.;

– от 8:00 до 15:00 ч.

Какво Ви предлагаме:

– Работа в спокойна и приятелска атмосфера.

– Възнаграждение по договаряне.

Станете част от нашето семейство.

Изпрати Съобщение

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя
Top