• Специалист туризъм

Специалист туризъм

ул. Баба Рада 10, Варна, 9000
Тип : Предлага
Дата : 26.10.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Не
Град : ул. Баба Рада 10, Варна, 9000

Туристическа агенция Травълърс ООД – ТУИ Партнър е създадена през 2011 година в град Варна.

Основната ни дейност е издаване на самолетни билети, резервации на хотели в България и чужбина, пакетни почивки и екскурзии по програмите на TUI, Der Tour, ITS, Neckermann, Jan Reisen, както и резервации по чартърните програми на българските туроператори; круизи; застраховки; резервиране на автомобили под наем; организиране на семинари и инсентивни мероприятия.

В Травълърс ООД търсим да присъединим към екипа си абициозен и мотивиран човек.

Отговорностите ще бъдат свързани с:

– Изпълнение на всекидневните оперативни задачи по обработка на запитвания по мейл, телефон или на място в офиса

– Издаване на самолетни билети през IRIS/Amadeus, както и на нискобюджетни компании

– Консултиране на клиенти и агенти относно програмите и избора на почивка по имейл и/или телефон;

– Подготовка на документи за отпътуване към клиенти и агенти по наличните направления;

– Изготвяне на индивидуални оферти по параметри, зададени от клиенти;

– Комуникация с подагенти и изготвяне на оферти за техни клиенти;

– Фактуриране на продажбите;

С предимство ще се разглеждат кандидатите, които отговарят на следните изисквания за длъжността:

– Стаж в сферата на туризма – минимум 1 година;

– Диплома IATA и/или AMADEUS ticketing course

– Добро познаване на изходящия туризъм;

– Бакалавърска или магистърска степен в туризъма, или в релевантна сфера;

– Отлична компютърна грамотност – MS Office;

– Работа с крайни клиенти, туристически агенти и авиокомпании;

– Много добро владеене на английски език; Втори език е предимство;

– Умение за спазване крайни срокове, гъвкавост и адаптивност към различни ситуации;

– Желание за развитие в сферата на туризма;

Травълърс предлага:

– Работа в динамична среда;

– Добри условия на труд и заплащане

– Работно време от 9:30 до 18:00 часа с половин час обедна почивка;

– Месторабота – в центъра на град Варна;

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, ще очакваме Вашата автобиография с актуална снимка на имейл lina.petkova@travellers.bg.

Телефон за връзка: 0888 458 158

Всяко изпратено CV ще бъде обстойно разгледано и при одобрение, ще бъдете поканени на интервю.

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя