• Фронт офис мениджър

Фронт офис мениджър

Кранево
Тип : Предлага
Дата : 03.03.2023
Заетост : Годишно
Настаняване : Да
Град : Кранево

Хотел Sunny Castle в Кранево, търси да назначи фронт офис мениджър целогодишно.

Основни функции и задължения:
– приема и обработва резервации
– дава информация отнасяща се до резервациите (предлаганите основни и допълнителни услуги , цени)
– изготвя справки, сведения, потвърждения на резервации
– води точно и четливо резервационния регистър, сведения – образец за статистиката
– знае цените на предлаганите услуги
– работи с компютър с цел бързо отговаряне на запитванията
– знае натоварването на легловата база във всеки момент
– носи дисциплинарна отговорност в случай на недобросъвестно изпълнение на възложените задачи, неучтиво отношение към гостите
– трябва да познава съответната нормативна уредба, засягаща неговата дейност, кодекса на труда и правилника за вътрешния ред

Изисквания:
– Опит в областта;
– Умение за работа с хотелска програма Clokc PMS+
– Владеене на английски ( руски или немски -предимство)
– Отговорност, дисциплинираност, организираност;

Ние предлагаме:
– атрактивно заплащане;
– трудов договор;
– осигурено спане;
– осигурено изхранване;

Ако обявата е предизвикала интерес за вас, моля не се колебайте да кандидатствате или да се обаждате на тел: 0899722454

Profile Picture
Извора ООД
Individual

Съвети за кандидатстване
  1. Прочетете изискванията
  2. Подгответе актуално CV
  3. Свържете се с работодателя